Intranet English

Administrativní podpora – samostatný referent/ka

Pracovní náplň:

  • Provádění administrativně technických prací spojených s nákupem širokého sortimentu zboží pro odd. správy budov a s tím související agenda
  • Zajišťování servisů a oprav
  • Administrativní práce, rezervace přednáškového sálu
  • Odpovědnost za archivaci a evidenci smluvní dokumentace organizace
  • Samostatné vedení agendy registru smluv dle zákona č. 340/2015 Sb.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v relevantním oboru (ekonomické, právní, veřejná správa, apod.)
  • Prokazatelná praxe na obdobné administrativní pozici
  • Znalost příslušných právních norem a předpisů (především zákony č. 340/2015 Sb., č. 101/2000 Sb., OZ a zákon č. 106/1999 Sb. v platném znění)
  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce v MS Office, znalost programů iFIS, Verso výhodou
  • Asertivita, schopnost jednat s lidmi, schopnost a chuť se učit
  • Znalost prostředí VVI výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • Zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • Finanční ohodnocení dle platných mzdových předpisů s možností finančního růstu
  • Místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • Nástup dohodou
  • Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na email: personalni@fgu.cas.cz

Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Kontakt:

Fyziologický ústav AV ČR, v.v.i.

Vídeňská 1083, 142 20 Praha 4

Personální oddělení

tel.: (+420) 241 062 225