Intranet English

Administrátor / finanční manager OP

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i.  patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Grantový útvar hospodářské správy hledá posilu do týmu projektových a finančních manažerů OP .

Náplň práce:

  • Příprava a realizace projektů podle věcného, finančního, časového a právního rámce
  • Účast při zpracování a realizaci projektů z operačních programů vč. předprojektové fáze
  • Finanční řízení projektů OP během realizace i udržitelnosti. Zahrnuje: monitorování, finanční plánování, žádosti o platby a účetní agendu
  • Komunikace napříč organizací a s příslušnými řídícími orgány
  • Provádění administrativně technických prací spojených s přípravou a realizací projektů vč. projektů již realizovaných
  • Zpracování analýz efektivnosti vynakládání finančních prostředků na projektech
  • Příprava podkladů pro audity a kontroly

Požadujeme:

  • Vzdělání VŠ/SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • Zkušenost s finančním řízení operačních programů
  • Organizační, koordinační a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Výborná znalost práce na počítači (Excel, Word, Outlook), práce s internetem, znalost programů iFIS, Verso, Benefit, MS2014+ výhodou
  • Asertivita, schopnost jednat s lidmi, schopnost a chuť se učit
  • Znalost prostředí VVI výhodou

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • Zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • Nástup dohodou
  • Pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a motivační dopis na e-mail: personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.