Intranet English

FINANČNÍ ÚČETNÍ – REFERENT(KA) MAJETKU

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Hospodářská správa  hledá posilu do týmu  na pozici:

Náplň práce:

  • odpovědnost za evidenci drobného DHM, drobného DNM, DHM, DNM
  • evidence odpisových protokolů majetku
  • zpracování inventarizace majetku
  • rozúčtování vnitropodnikových nákladů a výnosů
  • vystavování odběratelských faktur
  • vyúčtování cestovních příkazů
  • evidence a účtování úhrad platebními kartami

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ (ekonomického směru výhodou)
  • organizační, koordinační a komunikační schopnosti
  • samostatnost, odpovědnost, pečlivost, proaktivní přístup
  • znalost práce na počítači (MS Office,  práce s internetem), znalost programu iFIS  výhodou
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • zajímavou práci v tvůrčím akademickém prostředí
  • nástupní mzda 27 000,- Kč, po zapracování možnost navýšení
  • místo pracoviště Praha 4 – Krč
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete krátký motivační dopis a struktorovaný životopis na adresu personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.