Intranet

Fyziologický ústav AV ČR

Špičková věda pro zdraví

Asistent / ka ředitele

Fyziologický ústav Akademie věd České Republiky, v. v. i. patří k předním výzkumným institucím v České republice. Ústav se zabývá výzkumem v oblasti normální i patologické fyziologie, soustředí se především na studium mechanismů vzniku závažných onemocnění člověka. V současné době spravuje čtyři projekty OP VVV ve fázi realizace a další ve fázi příprav či udržitelnosti. Sekretariát ředitele hledá posilu do týmu na pozici:

Asistent/asistentka ředitele

Náplň práce:

  • odpovědnost za veškerou agendu sekretariátu
  • organizační a administrativní podpora ředitele na denní bázi
  • materiální zabezpečení sekretariátu
  • organizace interních porad, realizace zápisů včetně evidence plnění úkolů
  • správa datové schránky, zodpovědnost za Spisový, Archivační a Skartační řád
  • funkce interního auditora ústavu
  • příprava podkladů pro vedení ústavu
  • správa rezervačního systému

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ
  • výborné organizační a komunikační schopnosti, loajalitu
  • zodpovědný a proaktivní přístup, pečlivost
  • znalost práce na počítači (MS Office, práce s internetem)
  • znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • praxe na obdobné pozici podmínkou (alespoň 2 roky)

Nabízíme:

  • stabilní zázemí veřejné výzkumné instituce
  • práce na plný úvazek, pracovní doba 7:30 – 16:00
  • mzda odpovídající výkonu
  • místo výkonu práce Praha 4 – Krč
  • zaměstnanecké benefity
  • nástup dohodou
  • pracovní smlouva na dobu určitou se zkušební dobou a možností prodloužení

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj životopis a stručný motivační dopis na e-mail - personalni@fgu.cas.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni na ústní pohovor.

Odpovědí na tento inzerát (resp. zasláním životopisu) bere uchazeč o zaměstnání na vědomí, že v souvislosti s probíhajícím výběrovým řízením na konkrétní pracovní pozici, dochází ze strany Fyziologického ústavu AV ČR v. v. i., ke zpracování osobních údajů. Povinné informace související se zpracováním osobních údajů jsou dostupné na webových stránkách www.fgu.cas.cz.